Erling Ärlingsson oljemålning
2018-02-20
521380
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Körholm III" monogramsignerad EÄ, daterad a tergo 1979, olja på pannå, ca 39x49 cm
Färgbortfall