Gustav Rudberg oljemålning
2018-02-20
521356
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Båten", signerad Rudberg, daterad a tergo 1963, olja på duk, ca 47x65 cm