Erling Ärlingsson (1904-1982) oljemålning
2018-02-20
521348
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Mellaforsen", monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 55x64 cm