Ring 18 k vitguld briljantslipad diamant 0,05 ct
2018-02-19
521105
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,05 ct, stämplad ´HS´ med svensk importstämpel, ringstorlek 17,5 mm, totalvikt ca 2,3 g
Bruksslitage