Albert Johansson
2018-02-19
521050
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), (2) Kompositioner, signerade Albert Johansson, färgetsningar, bladmått ca 58x76 vardera
Oramade, hanteringsveck