Isaac Grünewald oljemålning

Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning

Klubbat för:

88 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Motiv från Saltsjöbaden, signerad Grünewald, olja på pannå, 65 x 54 cm

521039

2018-03-12