Marianne Richter, "Hästhov", matta, MMF
2018-05-09
521034
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
MARIANNE RICHTER, "Hästhov", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1944, rölakan, signerad MR AB MMF, 212 x 134 cm
Slitage