Barbro Nilsson rölakan
2018-05-09
521032
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
BARBRO NILSSON, "Falurutan, grå", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1952, rölakan, signerad AB MMF BN, 205 x 145 cm
Fläckar, fransarna med slitage