Kay Fisker cocktailshaker silver
2018-02-25
521007
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 30 000 SEK |
KAY FISKER (1893-1965), cocktailshaker, sterlingsilver, A Michelsen, Köpenhamn, räfflad dekor, höjd ca 24 cm, vikt ca 571 g
Smärre slitage, repor