Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, 3 dlr, 1900-tal, Gusum, mässing, bestående av: bläckhorn, ljusstakar, 1 par, ljusstakarnas höjd ca 18 cm
Smärre slitage, repor
520934
2018-02-24