Skål Edvin Öhrström
2018-02-24
520927
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors, signerad ORREFORS Ariel Nr 536 -E3 Edvin Öhrström, dekor i blått, gult och klarglas, höjd ca 10, diameter ca 20 cm
Smärre slitge, repor