Oljemålning
2018-02-18
520908
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ruin, signerad och daterad A. Palme 1899, olja på duk, ca 47x32 cm
Krakeleringar