Kalaga Burma
2018-02-17
520902
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KALAGA, broderi, Burma, 1900-talets mitt, motiv av reserver med figurer, ca 108x108 cm, monterad i ram
Smärre slitage