Matsuda
2018-02-18
520899
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSUDA (1900-tal): Kompoisiton, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 47x81 cm