Akvareller 1700-tal
2018-02-18
520895
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): (2) Flodlandskap med figurstaffage, akvareller, vardera 19x25 cm
fläckar, mjuka veck