Harald Sallberg
2018-02-18
520893
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): ´´Strömmen´´ stockholm, signerad och daterad Harald Sallberg -1923, etsning, ca 21x34 cm
Veck