Anshelm Schultzberg
2018-02-18
520887
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): ´´Afton i Venedig´´, signerad Schultzberg, olja på träpannå, ca 22x33 cm