Akvarell 1800-tal
2018-02-18
520877
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, akvarell, ca 37x47 cm