Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Gris, signerad P.G. Thelander, 44/100, färgetsning, rosa kuben akvarellerad, bildmått ca 39,5x29,5, bladmått ca 57x45 cm
Oramad
520825
2018-02-17