Sven Jonson litografi
2018-02-17
520823
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, numrerad 167/390, färglitografi, 40x49 cm