Stig Claesson litografi
2018-02-16
520808
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008), abstrakt skoglandskap med älgar, signerad och numrerad M S Claesson 75/100, färglitografi, ca 57 x 42 cm