Stig Claesson teckning
2018-02-16
520778
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008) interiör från tandläkarhögskolan, signerad och daterad 1950, ca 16 x 11 cm.
Ett hörn borta på glaset.