Skåp
2018-02-18
520703
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt och valnötsrot, höjd ca 112, 92x39 cm, nyckel finns
Slitage