F Andrew Durnford A Fresh Breeze
2018-02-16
520591
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
F. ANDREW DURNFORD (England, 1800-tal ): "A Fresh Breeze", akvarell, marint motiv, a tergo betitlad och signerad, ca 16x24 cm