Collier armband brosch
2018-02-18
520579
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
COLLIER, ARMBAND, BROSCH, förgyllt silver, svarta fasettslipade stenar, delvis omkring 1800, collier med tre droppformationer i rosett, brosch med 10 stenar och 3 rosenstensslipade diamanter, armband med fasettslipade pastestenar, collierns längd ca 50 cm, armbandets längd ca 16,5 cm
Smärre skador, armbandet saknar en sten, kompletterat