Tage Hedqvist
2018-02-25
520508
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Solitude", monogramsignerad TH samt signerad och daterad på baksidan 1986-1995, olja på duk, ca 97x129 cm