Oljemålning
2018-02-15
520478
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, olja på duk, ca 45x60 cm
Skador, färgbortfall