Figurscen oljemålning
2018-02-15
520279
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, olja på duk, ca 38x27,5 cm