Flamländsk skola oljemålning

Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning
Flamländsk skola oljemålning

Klubbat för:

90 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal): "Babels torn", olja på pannå, 44 x 56 cm

sprickor, äldre retuscher

520275

2018-03-12