Sekretär 1700-tal
2018-02-15
520258
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1700-tal, brunbetsad ek, beslag i mässing, inred med lådor och fack, höjd ca 107, 104x55 cm
Slitage, senare betsad, renoverad, nyckel saknas, del av framben saknas