Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-02-15
520153
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Trikoloren", ur mappen "25 år i branschen", monogramsignerad CFR, EA (Epreuve d´artiste), färglitografi, ca 48x35 cm