Etsning
2018-02-14
520138
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, etsning, signerad Jaaris, numrerad 25/190, bildyta ca 50x64 cm