Kristian Krokfors serigrafi
2018-02-14
520107
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Kullar, signerad och daterad Kristian Krokfors -84, serigrafi, ca 72x102 cm