Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, ´´Zig Zag´´, Materia, brunt skinn och förkromat stål, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, repor, fläcken, märken och gummirester på sitsen från tidigare stapling
520065
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här