EMMI TAVELA
2018-02-18
520059
| Klubbat belopp | 430 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
Emmi Tavela (1977-) "Kvinna utan byxor" & "Chansen till total ignorans".
A tergo sign. 2012. Olja på pannå á 38x17,5 cm.