Felix Hatz
2018-02-24
520021
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FELIX HATZ (1904-2000), Stilleben, signerad, olja på duk, ca 51x60 cm
Smärre slitage