Oidentifierad konstnär akvarell
2018-02-14
519984
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Torgmotiv, akvarell, 27,5x23,5 cm