Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-02-14
519967
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad a tergo Gérard 1958, olja på duk, ca 45,5x44 cm
Smärre krackeleringar