Olle Olsson Hagalund oljemålning

Klubbat för:

110 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Jehanders, Hornsberg, signerad Olle Olsson Hagalund, olja på duk, 50 x 61 cm, bemålad ram av konstnären

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

519830

2018-03-12