Roland Svensson litografier
2018-02-13
519711
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): 2 st, "Landsorts fyr", samt skärgårdsvinter, signerade Roland.S, litografier, 150/310, 28x30 cm resp 23x37 cm
Något gulnade