Joakim Allgulander
2018-02-13
519708
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 72/210, litografi, bladstorlek ca 36 x 30 cm