Carl Magnus färglitografi
2018-02-13
519696
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943): Komposition i blått, signerad och daterad Carl Magnus 89, numrerad 26/70, färglitografi, ca 100x60 cm