Harald Sallberg etsning
2018-02-13
519682
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): "Utsikt från Mariahissen Stockholm", signerad och daterad Harald Sallberg 1926, etsning, ca 29x17 cm
Fläckar