Staffan Hallström akvarell
2018-02-13
519645
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Tunnelbanan", 1972, signerad Staffan Hallström, akvarell, ca 25x30 cm