Madeleine Pyk
2018-02-11
519618
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Ryttare´´, signerad och daterad Roja Pyk M 1968, blandteknik, ca 16x20 cm