Madeleine Pyk
2018-02-11
519616
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Skridskoåkare", signerad och daterad M Pyk Roja 1968, blandteknik, ca 17x19 cm