Sminkbord
2018-02-11
519579
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMINKBORD, 1940/50-tal, fanerad med mahogny, uppfällbar skiva, invändigt med spegel, höjd ca 72,100x39,5 cm
Fläckar, smärre repor