Adelsman oljemålning
2018-02-11
519577
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Adelsman, otydlig signering, olja på duk, ca 52x44 cm
Dukhål, färgbortfall