Kaffeservis i silver
2018-02-13
519564
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, kanna, Göteborg 1901, sockerskål, gräddkanna, förgyllda inuti, GAB, Stockholm 1901, höjd ca 12-29 cm, vikt ca 1060 g
Smärre slitage.