Antoni Clavé
2018-02-11
519559
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé 21/85, färgetsning, ca 39,5x60 cm
Gulnader